Streetart v Říčanech

11.10.2021

Docela nedávno jsem tu psal o vizualizaci streetartového díla "Příliš dlouhý  pes" v Říčanech u Prahy. Dílo je již hotové a pokračuji na dalších objetkech! :-) 
Udělalo mi velkou radost, když jsem o mém psím dílku napsal do jedné Facebookové skupiny pro Říčaňáky a dočkal jsem se tam hromady samých pozitivních reakcí. Jde vidět, že i když jsou Říčany plné krásných maleb, lidem chtějí především nějaký nápad/vtip. A já jsem naštěstí ten typ autora, který potřebuje k tvorbě nějakou pointu. Malovat něco jen tak pro okrasu by mě nebavilo :-)

Nyní jsem domaloval tzv. Rubikovu kostku zaraženou do země, kterou najdete hned po výlezu z nádražního podchodu směrem k náměstí, na levé straně.
Zajímavostí je, že mě při tvorbě na těchto venkovních malbách přijel natáčet dokonce i Vít Olmer spolu se Simonou Chytrovou, která se mě během tvorby ptala na nějaké tematické otázky. Připravuje se totiž nový dokumentární film zaměřený na kreslený humor!

Nyní mám ještě rozmalovaného "Fakíra s vlakem", ale jelikož se mi před 13 dny narodil syn, nic moc teď nestíhám, tak nevím, kdy to bude hotové...:-) 

AKTUALIZACE:

Tak už mám hotovo! Juchů! :-) Nyní je hotov i "Železniční fakír" takže sem přikládám krátký sestřih z tvorby! :-)

Na konec ještě jedna kurizota - takhle na mém "Ťulpsovi" řádil dětský parkourový tým "Ant Parkour Deadly Team Říčany" :-) Video převzato z Facebookové skupiny "Události na Říčansku"


Streetart na Marvánku

Streetart na cyklostezce