ChemiS v Mnichovicích!

15.10.2020

Když se Vás zeptám, kdo je to ChemiS, asi budou vědět jen někteří z Vás. Trochu Vám napovím. Mrkněte na tuto úchvatnou malbu s Masarykem, kterou ChemiS vytvořil (nasprejoval) ke 100. výročí republiky v Olomouci. Myslím, že tu už bude znát více z Vás, poměrně zaslouženě se na internetu stala virálním obrázkem.

Autor tohoto smutného Masaryka a hromady dalších úchvatných děl od včerejšího dne začal tvořit výmalbu podchodu u nás v Mnichovicích na nádraží. Jelikož zrovna nastala doba, kdy je důležité se neshromažďovat a být doma, vymysleli jsme ve škole ZŠ T. G. Masaryka Mnichovice, kde učím, že z jeho tvorby uděláme pro naše žáky takovou malou, amatérskou reality show :-)
Takže budu za tvořícím ChemiSem pravidelně docházet a jeho tvorbu dokumentovat.
Od včera mám již 2 videa a bude jich více. Dělám to sice primárně pro naše žáky, ale proč bych se nepodělil úplně se všemi, že? :-) 

Tak  si užijte sérii velmi amatérských videí ode mě, nicméně cíl tohoto projektu, ten je velmi kvalitní, protože ChemiS opravdu umí, a to nejen vizuálně, ale i obsahově, jak jeho graffiti, tak jeho nápady jsou opravdu parádní a před jeho prací mám velký respekt. Více o něm najdete na jeho stránkách www.chemisland.com